Ankara Korku Evi Oyunu

Ankara Korku Evi Oyunu ve evden kaçış oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Apartment06 korku evi ve evden kaçış oyunu sizleri heyecan dolu 51 dakika yaşatmayı amaçlıyor. Karanlık ve gizemden korkmuyor musunuz? Bu atmosferi yakından solumadan karar vermemenizi öneririz.

Korku dolu anları sinema veya televizyondan izlemekle yaşamak arasında oldukça büyük farklar bulunmakta. En basit tabiriyle film izlerken dokunma ve hissetme duyumuzu kullanmamaktayız. Fakat Apartment06 korku evi oyunu sizi hikayeye dahil ederek her sesi yakından duymaya, size yaklaşan katilin nefesini hissettirmeye çalışıyor.

Korku Evi Oyunu

Gençler başta olmak üzere her yaştan konuğumuzun deneyebileceği bu oyun deneyiminde klasik kaçış oyunu havasından uzaklaşabileceksiniz. İlk tanışıldığı dönemlerde oldukça yoğun ilgi görse de salt kaçış oyunu artık deyim yerindeyse pek tat vermiyor. Adrenalinin zirve yapması için hikayeye dozunda eklenmiş gerilim ve korku unsurları Korku Evi Oyunu deneyiminizi üst seviyelere taşıyor.

Ankara En İyi Korku Evi atmosferini sunan Apartment06, bir seri katilin tam anlamıyla sıra dışı yaşantısına tanık olmanızı amaçlıyor. Ankara Korku Evi sayesinde arkadaşlarınızla her şeyden uzakta tamamen oyuna odaklandığınız son derece keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Apartmen06 Ankara Korku Evi Oyunu

Ankara korku evi nerede sorusuna en kolay tarif olarak Bahçelievler 7. Cadde üzeri No: 53 diyebiliriz. Kolay tarif olarak Burger King binasının hemen yanı Lokman Hekimin bulunduğu apartmandayız. Sabah 10:00 ile Akşam 23:00 saatleri arasında rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular için de +90 850 840 80 71 numaralı telefondan bizlere ulaşmanız mümkün.

Sadece korku oyunu oynamak için değil sürpriz organizasyonlarınız için de oyun alanımızı sizler için hazırlaya bilmekteyiz.

  • Evlilik Teklifi
  • Doğum Günü Kutlaması
  • Sürpriz Parti

gibi kişiye özel organizasyonlar için bizleri arayarak önceden bilgi vermeniz yeterli. Sizlerin ihtiyacına göre ekleyeceğimiz kurgularla arzu ettiğiniz keyifli anları Apartment06’nın atmosferinde yaşamanız mümkün.

Ankara Korku Evi en az 2 kişilik oynanabilen bir oyundur. 6 kişiye kadar keyifli anların ve heyecanın tadını çıkarmanız mümkün. Kişi sayısına göre farketmeksizin oyunumuzun süresi 51 dakikadır. Oyun hakkındaki yorumları değerlendirmeler sayfasından okuyabilirsiniz. Korku Evi Ankara deneyimini en heyecanlı atmosferinde yaşamak için sizleri de Apartment06’ya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir