Korku Evi Ankara

Korku Evi Ankara Apartment06 sizi en iyi korku evi deneyimini yaşamaya ve arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşamaya çağırıyor. Korku evinde geçireceğiniz 51 dakika boyunca oyunu sonlandırmak istemediğiniz sürece kurallar gereği çıkılmayacağını unutmayınız. Bu sayede atmosferi en ince ayrıntısına kadar yaşayacak ve maceraya odaklanabileceksiniz.

Ankara Korku Evi Oyunu

Ankara Korku Evi Oyunu her yaştan macera ve eğlence meraklısına hitap edebilecek şekilde tasarlandı. Oyun boyunca adrenalinden bir an bile kopamayacaksınız. Karanlıktan ve korku klasiklerinden hiç etkilenmem diyorsanız sizleri bir de Apartment06 ile tanışmaya bekliyoruz.

Ankara’nın merkezi konumunda adrenalini bol bir aktivite arıyorsanız en iyi korku evi deneyimi tam size göre. Oyunun başlangıcından sonuna kadar sürprizlerle karşılaşarak macera dozunun hiç düşmediğine şahit olabilirsiniz.

Korku Evi Ankara Nerede?

Apartment06 Bahçelievler eski 7. Cadde olarak bilinen Aşkaabat Caddesinde 53 numaralı apartmanın son katında korku evi deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

  • Korku evi Ankara Kızılay ulaşım: 8 kilometre (4 dakika)
  • Korku evi Ankara Çayyolu ulaşım: 13 kilometre (15 dakika)
  • Ankara Korku Evi Villa ulaşım: 19 kilometre (24 dakika)
  • Korku evi Ankara Batıkent ulaşım: 16 kilometre (18 dakika)

Korku Evi Fiyatları

Ankara Korku Evi fiyat olarak tam anlamıyla grup etkinliklerine özel indirimlere sahip diyebiliriz. Eğer 6-8 kişi arası bir grupsanız kişi başı 35 TL, 3-5 kişilik gruplar kişi başı 40 TL, 2 kişilik oyun ise kişi başı 50 TL ücretlendirmeye sahip.

  • Evlilik Teklifi
  • Doğum Günü Kutlaması
  • Yıl Dönümü Kutlaması
  • Sürpriz Organizasyon

gibi kişiye özel planlamalar da yapabileceğiniz Apartment06, sizlere kusursuz hazırlanmış senaryolar hazırlıyor. Heyecanın zirve yaptığı anlarda oyun ortamından bir anda şaşırtıcı kutlamalara dönüşen harika anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinize heyecan dolu sürprizler hazırlamak için deneyimli ekibimize danışabilirsiniz.

Evden Kaçış Oyunu ve Korku

Evden kaçış oyunu ile başladığımız Apartment06 artık korku evi konseptiyle yenilenmiş ve heyecan dozu arttırılmış haliyle hizmet vermekte. Oyunlarımız 10:00 ile 23:00 arasında rezerve edilebilir. Rezervasyonlarınızı internet sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak yapabilirsiniz. Hafta sonu yoğunluk olması nedeniyle online rezervasyonunuzun ardından bizi arayarak kaydınızı teyit edebilirsiniz. Sürpriz organizasyonlarınız için de hazırlıkların sorunsuz yapılabilmesi adına, bir gün önceden rezervasyon yaptırmanız daha iyi planlama yapılmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir